Peníze půjčky hned, kde je hledat?

Když se člověk dostane do finanční nouze nebo prostě jen potřebuje hned půjčit peníze tak má několik možností. Peníze, půjčky hned nabízí celá řada bankovních i nebankovních společností. Jako vždy a u všeho to má ale několik háčků, Kde se tedy dají získat peníze hned a za jakých podmínek?

Půjčky hned v bance

Získat rychle finance v bance je asi nejrozumnější cesta. Banky nabízejí celou řadu produktů, které umožňují rychlé získání peněz. Patří sem třeba kreditní karty, která vám umožní mít neustále po ruce finanční rezervu, kontokorent k běžnému účtu nebo různé půjčky a úvěry. U banky ale neuspěje každý žadatel. Banky si totiž pečlivě vybírají a požadují doložení příjmu nebo si vás budou ověřovat v registru. Pokud tímto neprojdete tak v bance peníze nezískáte

Peníze půjčky hned, kde je hledat?
Peníze půjčky hned, kde je hledat?

Půjčky hned u nebankovních společností

Těch je v ČR celá řada. Od velkých firem jako je třeba Homecredit, Cofidis, nebo třeba Provident až po různé malé finanční a úvěrové firmy. Ty poskytují půjčky za různých podmínek. Mezi nejčastější nabídky patří následující:

Půjčky hned bez příjmu

Mnoho společností nepožaduje doložení nebo ověření příjmu. V takovém případě ale většinou chtějí mít jistotu, že půjčené peníze zase uvidí a požadují nějakou jinou formu ručení. Třeba zastavení nemovitosti, nebo jiného majetku. Nebo chtějí, abyste přivedli ručitele, který se za vaši půjčku zaručí. Anebo vám půjčí jen nějaké velmi malé peníze (třeba jen 1000 korun) aby si vyzkoušeli, jestli budete řádné splácet

Přečtěte si také:  Velké srovnání půjček – jednoduchá a rychlá půjčka

Půjčky hned bez registru

To znamená, že vám půjčí peníze hned bez ověření v některém registru, může tím být myšlen bankovní registr nebo třeba Solus. Při poskytnutí půjčky hned bez registru ale zase firmy chtějí doložit příjmy a i když splníte tuto podmínku, tak vám půjčí většinou jen půjčky do 50000 Kč. Pokud chcete víc, tak zase budou chtít nějakou zástavu

Půjčky hned v hotovosti na OP

Půjčky hned na OP, neboli půjčky hned bez dokládání příjmů bez ověřování v registru, bez ručení atd. inzeruje jen málokdo. A když už, tak se buď jedná o různé nepoctivé inzeráty (zní to totiž strašně lákavě, že vám někdo dá peníze jen tak bez ničeho) nebo opět nabízejí jen malé půjčky, řadově stovky nebo maximálně několik tisíc. Většinou se také jedná p půjčky na směnku s vysokými úroky.

Z dalších nabídek už zbývají jen ty od různých soukromých osob. Tam většinou můžete dostat peníze hned bez registru a někdy také i bez příjmu, ale opět se jedná o velmi drahé peníze. Jinak už asi moc možností není.

Pokud máte nějaký tip nebo radu kde se dají najít peníze, půjčky hned a bez registru nebo bez příjmu za rozumných podmínek tak to napište do diskuze pod tímto článkem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..