Woman Mask Work Covid   - MaximeUtopix / Pixabay

Hledáte práci? Naučíme vás, jak celý proces maximálně zefektivnit

Proces shánění pracovního místa nebývá většinou právě jednoduchý. Nemáme-li ty správné konexe nebo alespoň známé, může se každý den změnit doslova v sázku do loterie. Ani procházení desítek ba dokonce stovek inzerátů nám nemusí pomoci, pokud na to nepůjdeme z té správné strany, jak se říká.

Většinou totiž na první pohled nelze poznat, zda je inzerát aktuální nebo ne. A my tak zbytečně mnoho sil vyplýtváte na životopisy a motivační dopisy, které nám k úspěchu jednoduše nepomohou. A jak to změnit? Najděte si portál, kde se o tento důležitý aspekt postarají za vás.

Pouze aktuální inzeráty jen a jen pro vás

A jak takové portály poznat? Pokud navštívíte ty od společnosti 123jobs media.cz, můžete si být jistí, že tento benefit mají vždy a za všech okolností. Jde o pracovní portály 123jobs.cz,  Abecedaprace.cz nebo Nejlepsibrigady.cz a samozřejmě i o  kvalitní tradiční portál Personalistka.cz, sdružující všechny pracovní nabídky do jednoho místa.

Specialisté z 123jobsmedia.cz si na aktuálnosti každého jednotlivého inzerátu opravdu zakládají a vnímají pozitivní recenze od uchazečů na pozice. Inzerenti OSVČ, nezisková, školská nebo státní zařízení si možnost vložení inzerce práce zdarma také velmi oblíbili. Firmy mohou využívat výhodné balíčky inzerce dle jednotlivých tarifů. V zahraničí jde o benefit zcela běžný a oni to vědí, protože pomáhají najít práci i lidem třeba  ve Švýcarsku, Polsku, Velké Británii, Rakousku, Německu, nebo dokonce i za Atlantikem v USA pod globálním brandem MyJobsi.

Přečtěte si také:  Elegantní jarní dámské oblečení

Těšit se můžete i na praktické rady

Ale tím výhody těchto portálů nekončí. Součástí každého z nich jsou i aktivní blogy, které vás zásobí dobrými radami a tipy. Dohledáte tu vše – od psaní životopisů až po právnické rady ohledně nejrůznějších možností ukončení pracovního poměru apod. Už nikdy tak nebudete muset v žádném aspektu pracovního práva tápat.

A měli byste také vědět, že se všechny nabídky práce zobrazují také na agregátorech pracovních pozic Jobsi.cz a Žirafa.cz. Zaměstnavatelé jsou tedy motivováni vkládat své inzeráty právě sem. Najděte si mezi nimi ten svůj ještě dnes!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..