Woman Mask Work Covid   - MaximeUtopix / Pixabay

Při hledání práce se spolehněte na specialisty s bohatými zahraničními zkušenostmi

Poptávka po vhodných pracovních pozicích nikdy neustává. Jak ovšem rychle najít nabídky, které vám vyhovují, aniž byste se předtím probírali tunami “balastu?“ Jděte tam, kde na vás myslí i v tomto ohledu a nabídnou vám například bohaté možnosti filtrování.

Jde o prozákaznický bonus, v zahraničí už zcela běžný. Cílem není „uvrtat“ vás na stránkách na desítky minut, ale naopak váš pohyb na nich maximálně zefektivnit. A společnost 123jobs Media to díky svým bohatým zahraničním zkušenostem ví. Koneckonců, s hledáním pracovních pozic pomáhá i lidem ve Švýcarsku, Rakousku, Německu, Polsku, Velké Británii nebo třeba USA.

První krok udělejte u specialistů

Že jste o ní zatím nikdy neslyšeli? Spíš jste jen neposlouchali, právě do jejího portfolia totiž patří takové stálice našeho internetového pracovního trhu, jako jsou portály Abecedaprace.cz či Nejlepsibrigady.cz. Majitelé firem si pak přijdou na své na stránkách Personalistka.cz, které sdružují všechny pracovní inzeráty na jedno místo.

Na jaké výhody se můžete těšit u 123jobs media

Především jsou všechny stránky přehledné a snadno se v nich zorientujete. Okamžitě zjistíte, jak vyfiltrovat jednotlivé inzeráty například podle místa působení, délky pracovního úvazku nebo třeba oboru. A zatímco většina podobných portálů se co do délky úvazku soustřeďuje jen na plný či částečný, specialisté z 123jobs Media jdou ještě dál. Poptat tak můžete:

  • hlavní pracovní poměr,
  • pozici se zkráceným pracovním úvazkem,
  • dohodu o pracovní činnosti nebo dohodu o provedení práce,
  • brigádu pro studenty,
  • možnost několikahodinového přivýdělku
  • či práci na přechodnou dobu.
Přečtěte si také:  Jak si najít novou práci rychle

Okamžitě najdete vše, co potřebujete. A určitě vás potěší také fakt, že se všechny nabídky zobrazují i na největších českých internetových agregátorech pracovních pozic Jobsi.cz a Žirafa.cz. Pokud se tedy rozhodnete zadat inzerát, v němž zaměstnavatele sháníte, uvidí ho opravdu všichni. Více na stránkách 123jobsmedia.cz. Pro podnikatele OSVČ, neziskové organizace a školská zařízení nabízí portály možnost vložení inzerce práce zdarma, pro firmy pak nabízí výhodné cenové balíčky inzerce pracovních pozic.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..