Vybíráte kvalitní ČOV? Zakra vám vyjde po všech stránkách vstříc

Ať už stavíte nebo rekonstruujete, zjistíte, že ne vždy je možné napojit stávající nemovitost do již vybudované kanalizace. A právě tuto situaci řeší domovní čistírny odpadních vod alias ČOV.

Není však jednoduché se v jejich širokém sortimentu vyznat. A pokud navíc nevíte, jaké parametry by měla právě vaše ČOV mít, můžete snadno skončit se zcela nevyhovujícím zařízením a zamítnutím celé věci ze strany vodoprávního úřadu. A právě tomu dokáže Zakra s.r.o. předejít.

Proč právě Zakra?

Nejde o žádného prodejce ani dealera, ale o autorizovanou vodohospodářskou projekční kancelář. Ještě nedávno bylo něco podobného možné jen u firem – v této oblasti mimochodem podniká i její mateřská společnost Vodoplan s.r.o. Zakra se specializuje na projekty pro soukromé osoby a velké zakázky kanalizací pro města a obce přenechává právě Vodoplanu.

Máte tedy jistotu, že o váš projekt bude dobře postaráno a neskončí zapomenutý pod hromadou mnohem větších a důležitějších, jak se někdy stává. A to zejména v případě, kdy je situace na soukromém pozemku nadmíru komplikovaná.

Přečtěte si také:  Jak za pár minut vyrobit magnetickou nástěnku na fotky z fólie

Ovšem díky mnohaletým zkušenostem si i s tím umí Zakra poradit na jedničku. Jednoduchá a přehledná dokumentace bude úřadům ve většině případů vyhovovat. A pokud se přece jen vyskytnou nějaké připomínky, zapracují je zodpovědní odborníci do projektu zcela zdarma.

Jaká povolení vlastně potřebujete?

Málokdo ví, kolik administrace je okolo čističky odpadních vod třeba vyřídit. Nejdříve je nutný projekt, na jehož základě obdržíte povolení k realizaci od vodoprávního úřadu. A poté vás čeká ještě vyřízení povolení ke stavbě a provozování domovní ČOV.

Nevadí, když se na takové vyřizování necítíte. To, co by vám zabralo několik dní, vyřídí vodohospodářská projekční kancelář v řádu hodin. Odpadne vám cesta na úřad i dokládání nejrůznějších chybějících dokumentů. Jen zadáte pokyn a počkáte si na výsledek. Mimochodem, první konzultace o ZAKRY je zcela zdarma, tak proč ji nevyužít? Zjistěte více na Zakra.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..