Vybíráte kvalitní ČOV? Zakra vám vyjde po všech stránkách vstříc

Ať už stavíte nebo rekonstruujete, zjistíte, že ne vždy je možné napojit stávající nemovitost do již vybudované kanalizace. A právě tuto situaci řeší domovní čistírny odpadních vod alias ČOV.

Není však jednoduché se v jejich širokém sortimentu vyznat. A pokud navíc nevíte, jaké parametry by měla právě vaše ČOV mít, můžete snadno skončit se zcela nevyhovujícím zařízením a zamítnutím celé věci ze strany vodoprávního úřadu. A právě tomu dokáže Zakra s.r.o. předejít.

Proč právě Zakra?

Nejde o žádného prodejce ani dealera, ale o autorizovanou vodohospodářskou projekční kancelář. Ještě nedávno bylo něco podobného možné jen u firem – v této oblasti mimochodem podniká i její mateřská společnost Vodoplan s.r.o. Zakra se specializuje na projekty pro soukromé osoby a velké zakázky kanalizací pro města a obce přenechává právě Vodoplanu.

Máte tedy jistotu, že o váš projekt bude dobře postaráno a neskončí zapomenutý pod hromadou mnohem větších a důležitějších, jak se někdy stává. A to zejména v případě, kdy je situace na soukromém pozemku nadmíru komplikovaná.

Ovšem díky mnohaletým zkušenostem si i s tím umí Zakra poradit na jedničku. Jednoduchá a přehledná dokumentace bude úřadům ve většině případů vyhovovat. A pokud se přece jen vyskytnou nějaké připomínky, zapracují je zodpovědní odborníci do projektu zcela zdarma.

Přečtěte si také:  Pivní lázně

Jaká povolení vlastně potřebujete?

Málokdo ví, kolik administrace je okolo čističky odpadních vod třeba vyřídit. Nejdříve je nutný projekt, na jehož základě obdržíte povolení k realizaci od vodoprávního úřadu. A poté vás čeká ještě vyřízení povolení ke stavbě a provozování domovní ČOV.

Nevadí, když se na takové vyřizování necítíte. To, co by vám zabralo několik dní, vyřídí vodohospodářská projekční kancelář v řádu hodin. Odpadne vám cesta na úřad i dokládání nejrůznějších chybějících dokumentů. Jen zadáte pokyn a počkáte si na výsledek. Mimochodem, první konzultace o ZAKRY je zcela zdarma, tak proč ji nevyužít? Zjistěte více na Zakra.cz.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..