Nickel  Karat Coin Gold Bull  - Alexas_Fotos / Pixabay

Pamětní medailony se jménem vám umožní při výběru dárku opravdu zazářit

Marně si lámete hlavu nad výběrem tohoto vhodného dárku k svátku? Rádi byste se inspirovali jménem, ale ve svém okolí jednoduše nemáte nic, co by se vám líbilo a přitom byste rádi pořídili něco, co skutečně potěší? Jděte na to od lesa a vsaďte na pamětní medailony se jménem.

A proč právě na ně? Mají totiž punc luxusu a nevšednosti, což je přesně to, co se ke jménu hodí. To jak se jmenujeme, je totiž pro nás výjimečné. I když si to nepamatujeme, bylo právě oslovení Michalko, Tadýsku či Janičko tím prvním, na co jsme jako nemluvňata začali reagovat. Později šlo o první slůvko, které jsme se naučili vyslovovat. A díky dětství se nám k nejrůznějším zdrobnělinám pojí i ty nejkrásnější vzpomínky. Tak proč si je nepřipomenout právě prostřednictvím dárku?

Spolehněte se na experty

Není to těžké. Stačí jít tam, kde mají všechny svátky dokonale zmapované. Pražská mincovna si pro vás připravila kolekci 390 českých kalendářních jmen (s 92 slovenskými jmény navíc), z níž můžete svůj originální dárek k svátku vybírat. Zaručeně tu tak jméno svého vnoučka, dcery či partnera najdete. A to navíc víc než jednou!

Přečtěte si také:  Toužíte po větším množství návštěv Vašeho webu? Proto je tu linkbuilding

Jak to myslíme? Pražská mincovna si na své kolekci dala opravdu záležet. Na počátku stálo 750 kilogramů kvalitní švédské oceli, jež byla přeměněna na mnoho razidel – právě se jmény. Bylo jich potřeba opravdu hodně. Každé jméno je totiž k dostání v několika provedeních.

  • Volit můžete z velkého a malého medailonu,
  • klasického nebo moderního grafického ztvárnění
  • a také ze dvou kovů – zlata a stříbra.

Luxusní dárek pro každého

Stále ještě váháte? Prohlédněte si, jak krásný bude pamětní medailon právě pro vámi zvolené jméno, a to na stránkách oficiálního e-shopu Pražské mincovny Zlate-mince.cz. O konkrétním jméně se navíc dozvíte
spoustu zajímavostí  a samotnou objednávku můžete provést z pohodlí domova. Originální dárek pro své blízké tak můžete mít doma už za pár dní.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..