Home Virus Covid  Coronavirus

Chcete omezit riziko šíření koronaviru? Vsaďte na online schůze

I když se to okolo nás doslova hemží restrikcemi, i tak musíme dostát mnoha svým zákonným povinnostem. Řeč je například o povinné a schůzi SVJ a BD, konané alespoň 1× do roka.

Koronovavirus ochromil od 26.3. všechen život v Česku. Jsou zakázána větší shromáždění osob (více než dvě, pokud nepocházejí ze společné domácnosti), ovšem jejich dopady už nikdo neřeší. A přitom právě duben je obdobím, na něž má většina SVJ a BD naplánovaná shromáždění v souvislosti se sezónními pracemi či opravami nemovitostí.

Scházet se nemusíte, činnost lze zajistit i jinak

V dnešní době však rozhodně není nutné riskovat fyzický kontakt. 21. století přináší do našich životů i moderní technologie, takže schůzku i hlasování můžete uspořádat i online. Má to ovšem svá pravidla. Ve hře je zejména právně uznatelné on-line hlasování.

Řešení, dostupné pro všechny a zdarma

A právě takové nabízí na svých stránkách i Sousedé.cz, kteří se rozhodli v době krize nestát stranou a poskytnout přístup k potřebným funkcím všem SB A SVJ, a to po dobu trvání krize zcela zdarma. A co získáte, pokud se této nabídky rozhodnete využít?

  • Okamžité řešení zákazu, upravujícího shromažďování osob.
  • Úsporu času i peněz (vůbec nic vás to nebude stát).
  • Právně uznatelné hlasování o čemkoliv.
  • Hlasování odkudkoli (tablet, PC či mobil s připojením k internetu).
  • Víceúrovňové hlasování.
Přečtěte si také:  Domácí vodárna vyřeší řadu problémů a vejde se skoro kamkoliv

Bezpečí na prvním místě

I když si online svět zejména starší generace osob spojuje s mnoha nebezpečími, Sousedé.cz mysleli i na tohle. Jde o plně GDPR zabezpečený prostor, v němž jsou vaše data i identita zcela v bezpečí. A jak takové  online hlasování vypadá? „Vše je velice jednoduché a intuitivní,“ ujišťuje jednatelka Sousedé.cz, Zlata Botero. Stačí se zaregistrovat, založit Váš dům, načíst všechny jeho vlastníky z katastru nemovitostí a spustit hlasování.

A pokud byste si přece jen s čímkoliv nevěděli rady, na Sousedé.cz vám rádi pomohou. Více se dozvíte na adrese: https://www.sousede.cz/aktualne.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..