Law Firm Office Table Work  - rastaemmler / Pixabay

Virtuální sídlo firmy v Praze má své výhody

Chcete zatraktivnit své podnikání, nebo stojíte naopak o jeho anonymizaci ze strany kontrolních úřadů? virtuální sídlo firmy Praha vám pomůže s řešením obou těchto požadavků najednou. Zatímco pro své zákazníky se stanete přitažlivou firmou se sídlem v hlavním městě, pro zodpovědné úřady budete naopak jedním z desetitisíců, čím se možnost případné kontroly sníží na minimum.

Ale když sídlo firmy, tak se vším všudy. A vůbec to není otázka ceny, ale mnohem spíše dlouhodobé historie a spolehlivosti poskytovatele. Anebo obojího najednou, pokud vsadíte na profesionály ze Sídlomat s.r.o., kteří nabízí nejlevnější sídlo firmy v Praze už od 89 Kč měsíčně.

Chtějte jistotu a komplexní služby

Vaše virtuální sídlo firmy v Praze se stane místem, kam vám začne chodit od úřadů veškerá nutná
korespondence. Vy tam však nemusíte fyzicky být, abyste ji převzali. Sídlomat s.r.o. se o to postará za vás.

Vše začíná pečlivě označenou poštovní schránkou s názvem vaší společnosti a automatickým notifikačním e-mailem, jež vás o veškeré došlé poště informuje. Dál se o veškeré obálky postará vyškolený personál. E-mail, sken obálky a SMS správa – to jsou úvodní kroky celého procesu.

Přečtěte si také:  Identifikační pásky na ruku vám ulehčí organizaci koncertů a dalších akcí

Pak záleží jen na vás, zda si necháte poštu zaslat na svou adresu, případně dáte souhlas k její archivaci. Počká na vás, dokud si ji nepřijdete vyzvednout.

tabilita jako důležitý bod vašeho podnikání

Nekupujete žádného zajíce v pytli, ale virtuální sídlo, které nabízí přímo majitel nemovitosti. Nehrozí vám tak výpověď z nájmu, změna pronajímatelského subjektu ani nic podobného. Vše potřebné můžete mít vyřízeno během hodiny.

A velmi rychlé je u Sídlomat s.r.o. také založení firmy, nadačního fondu nebo vyřízení všech potřebných účetních služeb či právního poradenství. Najdete tu zkrátka všechno, co pro spokojený provoz své firmy potřebujete. Zjistěte více na Sidlofirmypraha5.cz. Poptat tu lze třeba tvorbu firemních webových stránek a další užitečné vychytávky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..