Hygiene Bad Towel Bathroom Soap  - RitaE / Pixabay

Úklid domácnosti bez agentury? Je to jednodušší, než si myslíte

Přiznejme si to – většina z nás nepovažuje úklid domu či bytu za nikterak zábavnou činnost. Tak proč ji nesvěřit profesionálům a svůj drahocenný čas nevěnovat raději něčemu zábavnějšímu? Nemusíte se přitom spoléhat na nejrůznější agentury. Paní na úklid si snadno najdete i sami. Stačí zamířit na portál Vyluxuj.cz.

A proč vlastně vznikl? Agentury bývají drahé, a navíc vám nedokáží poskytnout garanci kvality odvedené práce. Jak by také mohly, když k vám domů vyšlou pokaždé jiného pracovníka, pro něhož jste jen další položkou na jeho mnohdy přeplněném seznamu? To paní na úklid, kterou si sjednáte, sami přesně ví, kdo ji platí a koho by měla svým umem potěšit.

Když o správném výběru rozhodují reference

Na portálu Vyluxuj.cz na vás po celé ČR aktuálně čeká 1849 paní a slečen, které se nebojí vzít do ruky mop a vysavač. Filtrovat je můžete nejenom podle lokality, v níž působí, ale také podle jejich ceny a samozřejmě i referencí. Je jen na vás, zda se rozhodnete dát šanci úplnému nováčkovi nebo naopak vsadíte na životem ostřílenou profesionálku. Ať už hledáte úklid Brno nebo třeba úklid Praha, určitě si tu přijdete na své.

Přečtěte si také:  Jak za pár minut vyrobit magnetickou nástěnku na fotky z fólie

Jak to celé probíhá

Pokud se rozhodnete, že úklid domácnosti přece jen není nic pro vás a rádi byste ho přenechali některé z dostupných specialistek, jednoduše se na stránkách Vyluxuj.cz zaregistrujte. Poté uhraďte symbolický poplatek za měsíční členství a okamžitě se vám otevře přístup do databáze a rovněž možnost vytvoření poptávky. Těch můžete zadat, kolik chcete a a vybrat si tak opravdu ideální pracovní sílu, s níž budete spokojeni.

Komunikace probíhá jen mezi vámi. Nepotřebujete pro ni žádného prostředníka. A zcela přirozeně v ní lze pokračovat i poté, co vaše placené členství vyprší. A pokud se rozhodnete najít novou pomocnici do domácnosti, nebo si třeba navíc sjednat i zahradníka, jednoduše své členství znovu obnovíte. Nic složitého na tom opravdu není.

Disinfectant Spray Trigger  - Squirrel_photos / Pixabay
Úklid domácnosti bez agentury? Je to jednodušší, než si myslíte

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..