Osobní bankrot – porada oddlužení

Dostali jste se do neřešitelné situace díky svým dluhům, které už nezvládáte splácet? Nevíte si rady co si počít a kde hledat pomoc? Pak bychom vám rádi představili nový web Soudní oddlužení.cz, kde najdete rady a pomoc pro dlužníky.

Mít velké dluhy a nevědět si s nimi rady není dnes už nic zvláštního. Snad každý dospělý člověk má nějakou zkušenost s půjčkou, úvěrem nebo s nákupem na splátky. Množí se i řady těch, kdo se díky špatnému odhadu dostali do problémů se splácením. Celá řada si totiž klidně vezme úběr, aniž by se příliš zamýšlela nad tím z, čeho a jak bude půjčené peníze splácet.

Jednou z možností ve chvíli kdy máte vysoké dluhy, je i osobní bankrot. Ten umožňuje dlužníkům v neřešitelné situaci najít cestu ven z dluhů. Podmínky pro osobní bankrot jsou ale velmi přísné a na oddlužení touto cestou nedosáhne každý žadatel.

Oddlužení a osobní bankrot
Oddlužení a osobní bankrot

Aby soud schválil osobní bankrot, tak musí být splněna celá řada podmínek, které určuje zákon o oddlužení. Mezi tyto podmínky patří především doložení příjmů, doložení všech dluhů a také návrh toho, jak budou jednotlivé dluhy vypořádány. Aby byla žádost o osobní bankrot úspěšně soudem schválena, musí dlužník doložit, že bude schopen uhradit alespoň 30% všech svých dluhů.

Přečtěte si také:  Dluhy v manželství: Dluhy bývalého manžela

Podmínek a toho co musí žadatel o osobní bankrot splnit je celá řada. Pokud si nejste jistí, jestli je osobní bankrot to spravené řešení pro vaše dluhy, pak vám nabízíme pomoc. Můžete se na nás obrátit prostřednictvím bezplatné online poradny. Pokud vás zajímá cokoli, co se týká dluhů, exekucí nebo právě oddlužení, tak jsme vám k dispozici. Poradna oddlužení vám zdarma odpoví na vaše otázky a poradí vám, co vše opotřebujete pro úspěšní vyřízení oddlužení nebo jak postupovat při řešení vašich dluhů a exekucí.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..