Jak zhubnout rychle před dovolenou

Chystáte se na dovolenou a potřebujete rychle zhubnout do plavek? Asi každý by chtěl, aby na pláži u moře vypadal co nejlépe. Nabízíme vám několik rady jak rychle a během krátké doby zhubnout o několik kilo tak aby vám přebytečný tuk nekazil požitek z vaší dovolené!

Jak zhubnout rychle do plavek?

Pokud potřebujete zhubnout rychle do plavek tak nemáte čas na klasické hubnutí pomocí cvičení a klasické redukční diety. Tyto metody hubnutí zpravidla vyžadují delší dobu a na takové hubnutí potřebujete alespoň několik týdnů. Na druhou stranu, musíte počítat, že u rychlé hubnutí hrozí velké riziko, jakým je jojo efekt. Pokud hubnete rychle, vaše kila se vám obvykle rychle vrátí.

Jak zhubnout rychle do plavek?
Jak zhubnout rychle do plavek?

Dieta modelek = 3 kila za 3 dny

Jedním z nejrychlejších způsobů jak zhubnout během krátké doby je bezesporu dieta modelek. Spíše dieta je to krátkodobý a intenzivní redukční program, který vám může pomoci zhubnout i 3 kila za 3 dny. Musíte ale počítat s tím, že dieta modelek má jen krátkodobý efekt. Hodí se právě na to, abyste těsně před odjezdem na dovolenou zhubla pár kilo do plavek, a po návratu z dovolené, se vám shozená kila vrátí zpět.

Jak funguje dieta modelek?

Tato dieta je založena na tom že během třídenního hubnoucího programu jíte podle přesně sestaveného jídelníčku, který zahrnuje jen několik málo druhů čerstvého ovoce. Dieta modelek je poměrně náročná (mnozí o ní říkají, že to snad nejhladovější dieta co zkusili). Ale pokud tuto dietu vydržíte po stanovenou dobu, odměnou vám bude rychlý úbytek váhy.

Přečtěte si také:  Jak zhubnout? Začínáme hubnout!

Intenzivní hubnutí

Pokud máte na zhubnutí do plavek ještě pár týdnů, můžete vyzkoušet nějaký intenzivní hubnoucí program. Ten najdete v nabídkách mnoha různých fitness center. Intenzivní hubnoucí program je založen na intenzivním cvičení pod dohledem osobního trenéra. Musíte se ale připravit na to, že toto intenzivní hubnutí bude pěkná dřina. Čekají vás minimálně tři týdny cvičení 5x týdně.

Pro rychlé hubnutí je důležité intenzivní cvičení, při kterém musíte dodržovat rovnoměrnou zátěž a správnou tepovou frekvenci. Pro optimální intenzivní hubnutí, by se tepová frekvence měla pohybovat v rozmezí 115 – 130 tepů za minutu, což představuje poměrně intenzivní zátěž, čeká vás tedy pořádné pocení na rotopedu, při spinningu nebo na běžícím pásu.

Redukční dieta

Při hubnutí do plavek vám může pomoci i správná redukční dieta. Opět ale platí to, že aby se redukční dieta mohla naplno projevit, potřebujete alespoň několik týdnů. Ideální doba pro zahájení hubnutí do plavek je přibližně dva měsíce před tím, než budete odjíždět na dovolenou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..