Získat krátkodobou půjčku není složité

Získat krátkodobou půjčku není složité
Získat krátkodobou půjčku není složité

Potřebujete se zadlužit, ale nechcete, aby se splácení vleklo dlouhé roky? Říkáte si, půjčit ano, ale ne se topit v dluzích zbytečně dlouho? Většinou není problém najít řešení a výjimku netvoří ani půjčení peněz na kratší dobu. Záleží hlavně na částce, kterou si půjčíte a také na té, kterou jste ochotni týdně nebo měsíčně platit.

Krátkodobé úvěry poskytují banky i nebankovní společnosti. Spojuje je doba zaplacení do maximálně jednoho roku. V bance se setkáte hlavně s úvěry s krátkou dobou splatnosti pro podnikatele. Fyzická osoba si taktéž může dopřát krátkodobé splácení, ale musí mít dostatečně vysoký příjem na to, aby mohla pokrýt měsíční splátky i s danými úroky. Zaplacení do jednoho roku je většinou i zpříjemněno bonusem o něco menších úroků, což je určitě dobrá věc. Krátkodobé úvěry jsou v bankách nabízeny i prostřednictvím tzv. kontokorentu k vašemu běžnému účtu v bance. Po sjednání smlouvy máte uvedeno v jaké částce si můžete dovolit být v mínusu bez toho, aby vám chodily nepříjemné upomínky o přečerpání účtu. Ve smlouvě máte dané úroky. Výhodou je, že se můžete v požadovaném čase dostat do plusu a vzápětí být zase v mínusu.

Přečtěte si také:  Hypotéky a americké hypotéky srovnání

Jestliže vám nevyhovují podmínky v bance, najděte si nebankovní půjčky a peníze mohou být vaše, dokonce v daleko kratší době. Nebankovní krátkodobá půjčka se poskytuje bez poplatku předem – kdo po vás bude chtít za podání žádosti peníze, od toho raději jděte hned pryč. Dále nemusíte shánět ručitele, dokládat potvrzení o vašem příjmu. Dalším plusem je, že většinou se ani nenahlíží do bankovních registrů dlužníků, které vám mohou překazit úspěšné požádání o půjčku, pokud jste se na seznamu ocitli. Půjčky se posuzují velmi krátce a vy své peníze budete mít brzy na bankovním účtu k dispozici.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..