Půjčka bez potvrzení o příjmech

Vypůjčit si peníze bez potvrzení o příjmech nabízí různé finanční instituce. Půjčka bez potvrzení o příjmech je nabízena například i v bance. U banky to ale znamená právě jen to, že nemusíte nosit potvrzení od vašeho zaměstnavatele. V žádném případě to ale neznamená, že byste vůbec nemuseli pracovat. Banky sice často nechtějí potvrzení o příjmech, zato ale požadují, aby vám výplata chodila na jejich bankovní účet nebo abyste byli jejich klientem delší dobu. Takže půjčka bez potvrzení o příjmech od banky určitě není určena pro ty, kdo jsou bez práce, bez zaměstnání nebo vůbec bez pravidelných příjmů.

Půjčka bez potvrzení o příjmech
Půjčka bez potvrzení o příjmech

Opravdová půjčka bez příjmu je nabízena pouze u některých nebankovních společností. Ty jsou schopné půjčit peníze i těm, kdo nemohou doložit vůbec žádný pravidelný příjem. O podobný typ úvěru je už dnes možné požádat prostřednictvím telefonu nebo internetu. Velmi snadno se tak dá získat půjčka bez osobní schůzky. Nemusíte chodit na pobočku, ale vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova.

Mezi další nesporné výhody nebankovních finančních produktů pak patří i to, že se jedná o půjčky bez kontroly v registru. Zatímco u banky se vždy provádí pečlivá kontrola žadatele v bankovním registru klientů, u nebankovní společnosti žádná podobná kontrola neprobíhá. Je to především z toho důvodu že do registrů mají přístup jenom banky nebo některé velké firmy jako jsou třeba mobilní operátoři.

Přečtěte si také:  Co dělat když …? Exekuce na mzdu

Hlavní parametry podobného úvěru:

  • Můžete si snadno vyřídit jen přes telefon nebo internet (bez osobní schůzky)
  • Peníze získáte i bez potvrzení o příjmech (a dokonce i bez toho, že byste měli nějaké příjmy)
  • Hotovost máte k dispozici i bez ručitele nebo bez ručení nemovitostí
  • Platíte ale vyšší úroky a splátky než u půjčky v bance

V případě zájmu o půjčku bez potvrzení vám doporučujeme vybrat si nějakou ověřenou a spolehlivou abyste nenaletěli podvodníkům. Z podobných prověřených nabídek si můžete vybrat i zde.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..