Bankovní půjčky

Bankovní půjčkyVidíte vaše příjmy jako nedostatečné pro další období? Pohráváte si s myšlenkou zajít do vaší banky  a požádat o půjčení určitého obnosu? Šanci máte určitě, ale pokud se podíváte i u banky, kde jste dosud neměli účet, nebo něco jiného ke spravování, poptejte se, pozjišťujte si informace i o nich. Je možné, že zrovna narazíte na výhodnější podmínky půjčky, protože banky se stále tak trochu předhánějí v nabídkách pro klienty.

Do banky pro půjčku

Jestliže plánujete půjčení menší částky, pak nebudete mít v bance problémy. Stačí dodat potřebné dokumenty a získáte to, co potřebujete. K výhodám bankovní půjčky patří menší úroky než u nebankovních společností. Dalším plusem je možnost měsíčního splácení, což u některých druhů nebankovních půjček nejde a poskytovatelé mají zájem jenom o týdenní splátky. Týdenní splátky jsou vždy obtížné, pokud je váš příjem jen jednou za měsíc od zaměstnavatele. Ani u bank nechybí možnost uzavřít expresní půjčku. A navíc máte záruku zkušeností dlouho fungujícího institutu.

Zkušenosti s bankou

Přečtěte si také:  Co dělat když …? Exekuce na mzdu

Zkušenosti s bankou při žádosti o půjčku nemusí být pro vás zcela ideální. Vždy se klade větší důraz na zajištění pozdější splatnosti půjčky. Při žádosti se bude prozkoumávat vaše historie, jak jste dříve platili své závazky, jestli nejste zaznamenáni v registru dlužníků. Podle výše požadované částky se bude odvíjet i potřeba zajištění ručiteli, které musí stejně jako vy prokazovat své příjmy. Je tedy nutné mít potvrzení o průměrném výdělku ve vašem zaměstnání, nebo dokládat daňové přiznání. Za uzavření a vedení účtu se účtují poplatky, které budou připsány k výši vaší půjčky. Pokud budete mít všechny doklady v pořádku, menší částky půjček lze sjednat na počkání. U větších obnosů musíte čekat na schválení několik dnů, popř. i více jak týden.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..