Jak zabalit peníze?

Jak zabalit peníze?Každý člověk má během roku hned několik příležitostí obdarovat své známé, rodinu, přátele, kolegy. Je samozřejmé, že by měl dárek potěšit, ale někdy je správný výběr dost složitý a někdo se prostě rád vyhne náročnému vybírání a zvolí za dárek peníze.

Peníze v originálním balení

Darovat peníze vám může připadat neoriginální, ale mnohdy potěší daleko víc než špatně zvolený dárek. Pokud chcete bankovky a mince pozvednout na pořádnou dárkovou úroveň, pohrajte si s nimi a zabalte je tak, že obdarovanému vypadnou z úst jenom slova úžasu. Jednoduchým balením je strčit obnos do obálky a je to. Obálka ale nemusí být obyčejná, prodávají se speciální obálky na peníze, které mají krásný motiv. Jestliže žádnou nemůžete sehnat, klidně si nějakou pěknou ozdobte. Způsobem, jak darovat peníze je i pokladnička, do které vložíte hodně mincí nebo papírovku. Kasičky se prodávají v mnoha variantách a některé vypadají naprosto neodolatelně. Půjde o takový dárek v dárku.

Peníze jako dárek mohou tvořit součást kytice nebo bonboniéry. Do snědené bonboniéry můžete do celofánu zabalit jednotlivé mince a pěkně je posadit do přihrádek místo čokoládových sladkostí. Jestliže ji nechcete rozbalovat, zkuste dostat bankovku pod celofán a tím se stane součástí krabičky. Z bankovek můžete stvořit ozdoby a našňořit například bonsai nebo kytku v květináči. Zajímavým tipem je i naaranžování bankovek například do rámečku na fotografie. Zakoupíte pěkný fotorámeček a vyplníte ho bankovkami místo fotek. V tradičním pojetí se hodí dřevěná truhlička s pokladem nebo kožený měšec. Peníze můžete zaruličkovat a vyplnit jimi pěknou láhev od vína. Zajímavě bude vypadat i drak, jehož ocas stvoří navázané bankovky. Stačí se rozhlédnout a napadnou vás další způsoby, kam dát peníze. Může jít o nenápadný obal a ten posléze dozdobíte bohatou mašlí.

Přečtěte si také:  Několik tipů na zhodnocení vašich úspor

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..