Kreditní karty v kapse

Slevy a benefity kreditních karet

Popularita kreditních karet se řítí směrem vzhůru? Proč tomu tak je, ví už tisíce až miliony osob, které využívají výhod a slev na kreditních kartách. Jak známo, kreditní karta je ta, která vám umožní mít finance, i když momentálně žádné nemáte. Jedná se o půjčku od dané společnosti, kterou posléze musíte jako všechny půjčky zaplatit. Jenže kreditní karty jsou tvořeny tak, aby vám kromě půjčených peněz přinesly ještě mnohem víc.

Tyto druhy karet fungují na principu dodatečného benefitu. Nejprve kartou zaplatíte a poté obdržíte různé výhody, slevy nebo bonusové body. Získané body posléze vyměníte za nějaké zboží nebo služby nabízené společnostmi, které s vydávanými kartami spolupracují. Co-brandové karty se vyvíjejí ve spolupráci s různými obchodními partnery. Jedná se například o čerpací stanice, telefonní operátory, sportovní kluby, charitativní organizace, letecké společnosti nebo jiné subjekty, které mají co nabídnout.

Kreditní karty se používají velice snadno

Kromě využívání při placení zboží a služeb vám dobře poslouží například při při provádění rezervací v hotelích, při pronájmu automobilu, při cestování s kartou do zahraničí, kde je také možnost automatického sjednání cestovního a úrazového pojištění nebo při platbách kartou v zahraničí za využití výhodnějšího směnného kurzu.

Přečtěte si také:  Půjčky 15000 bez registru

Kreditní karta dobře zastoupí identifikaci vaší osoby. Díky ní se snadno ověří třeba rezervace v hotelu, pronájem osobního automobilu. K doplňkovým službám zdarma patří různé druhy pojištění – úrazové, cestovní, proti ztrátě karty.

Limity kreditních karet se různí. Záleží na individuálním posouzení poskytovatele. Můžete si dopřát běžný limit do cca 150 000 Kč, ale pro klienty jsou připraveny i vyšší limity, například do půl miliónu. Schválení je velice rychlé a není problém si vše vyřídit online.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..