Online pojištění bez obav

Online služby se stále rozrůstají a stále častěji se dají pomocí internetu uzavírat nejen objednávky na různé zboží z obchodů, ale i na různé finanční služby. Není problém uzavřít online bankovní účet, poslat peníze díky internetovému bankovnictví, zajistit si online rezervaci na pobyt do oblíbeného hotelu, nebo se objednat ke svému lékaři. Online můžete i uzavřít různé druhy pojištění.

Není čeho se obávat

Online pojištění bez obav
Online pojištění bez obav

Mnoho lidí se má stále na pozoru a nechtějí uzavírat online finanční služby, protože se obávají, že by mohli naletět podvodníkům. Není k tomu však důvod, protože právě na internetu seženete mnoho informací ke každému produktu a v případě váhání pomohou diskuze na konkrétní témata. Na webových stránkách máte hned několik možností pojištění. Dokonce můžete srovnávat konkrétní druhy. Například budete mít zájem o povinné ručení nebo cestovní pojištění. Najdete si web, kde se zabývají nezávislým porovnáváním těchto finančních služeb. Zde zadáte konkrétní údaje a během chvilky uvidíte, kde se dá momentálně sehnat nejlevnější pojištění.

Přečtěte si také:  Vyvarujte se chyb při povinném ručení

Porovnávací weby fungují zcela nezávisle a nejsou placené konkrétními pojišťovnami, aby vyzdvihly jejich produkty. Tímto způsobem se tedy objektivně dozvíte o momentálních akčních podmínkách k uzavření smluv, různých slevách, bonusech a jiných vychytávkách. Díky porovnání pochopíte, že platíte třeba o dost více než jinde za stejné služby, nebo také naopak.

Navíc online pojištění vyjde většinou levněji.

Zaplacení online pojištění je zcela jednoduché – úhrady pošlete díky platební kartě nebo bankovním převodem. V některých případech lze zaplatit i složenkou nebo za pomoci mobilního telefonu.  Podrobné pokyny k platbě vždy dostanete. Sjednané pojištění začne platit od data zadaného na pojistné smlouvě a po zaplacení dané platby (resp. den podání příkazu k úhradě platby).

  1. Mohu potvrdit že pojištení auta online mně vyšlo levneji než na pobočce. Tá samá nabídka se líšila o pár stovek. Jasně že jsem ji pak uzavřela online.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..