Identifikační pásky na ruku vám ulehčí organizaci koncertů a dalších akcí

Pásky na ruku naleznou široké využití při pořádání nejrůznějších kulturních, sportovních a společenských akcí. Ať už je vaší činností organizace hudebního festivalu, koncertu, sportovního utkání. Nebo řešíte firemní setkání v baru, klubu, pořádáte diskotéky, plesy, rauty, meetingy a další placené i neplacené akce. Reflexní pásky na ruku se používají jako vrácenky také tam, kde je třeba rychle, levně a jasně rozlišit různé skupiny osob, kdo je klasický návštěvník, organizátor akce, technický pracovník, umělec, VIP osoba, novinář, nebo jiná organizátorem zvolená skupina osob.

Identifikační pásky na ruku

Identifikační pásky na ruku jsou jedním z nejpoužívanějších a nejlevnějších způsobů určení osob při pořádání takových akcí. Pomáhají v mnoha směrech zabezpečit bezproblémový průběh každé akce. Identifikační náramek vaše návštěvníky při aplikaci nijak nezdrzí. Jednoduše se nasazuje na zápěstí pomocí samolepícího perforovaného stripu, který znemožňuje jeho opětovné použití. Takto snadno se stává nepřenosný na jinou osobu, protože se jakákoliv nestandardní manipulace s ním lehce odhalí a tím šetří i vaše peníze a zvyšuje přehlednost.

Reflexní, rozlišovací pásky na ruku a tyvek náramky

E-shop WRISTBAND.CZ se specializuje na nejběžnější a zároveň nejlevnější pásky na ruku z materiálu Tyvek, což je materiál který vypadá sice jako papír, ale jedná se však o velice pevný a voděodolný polyprophylen. Pásky z tohoto materiálu vyrábíme ve všech možných barvách a s různými dalšími efekty. Lze z něho vyrobit jak reflexní pásky na ruku, tak i všechny další druhy. Společnost WRISTBAND.CZ nabízí identifikační pásky na ruku v šířkách 19 mm (také označované jako ¾ “), dále 25 mm (označované v palcích jako 1“), v mnoha barevných variantách. ID náramky šíře 19 mm lze navíc potisknout podle konkrétního přání zákazníka například jeho designem, logem či textem.

Přečtěte si také:  Portál secteno.cz nabízí převratnou novinku, která zjednoduší mzdové účetnictví

ID náramky na ruku

Nemáte-li vlastní konkrétní grafický návrh pro potisk, obchod WRISTBAND.CZ má v nabídce připravené náramky s mnoha již předtištěnými motivy. Široká nabídka barev v několika variantách náramků zaručuje, že si jistě vyberete ten nejvhodnější pro vás. Tak aby co nejblíže korespondovali s laděním vámi pořádané akce. Další výhodou, kterou oceníte a můžete zakomponovat do připravovaného programu, je speciální kupón. Všechny nabízené Tyvek pásky na ruku totiž obsahují kupón, který má stejné označení jako pásek. Díky perforaci je kupón oddělitelný a lze jej dále použít například jako slosovatelný poukaz, nápojový poukaz, nebo jiný bonus pro jeho držitele. Veškeré využití záleží pouze na kreativitě organizátora. Podobné druhy rozlišovacích pásků sice najdete i u konkurence naleznete, ovšem za podstatně vyšší cenu. E-shop WRISTBAND.CZ toto nadstandardní doplnění však nabízí za cenu pásku bez kupónu.

Ochrana proti padělání identifikačních pásek na ruku

A v neposlední řadě myslíme i na ochranu proti padělání. Všechny identifikační pásky na ruku jsou samozřejmě opatřeny sériovou číselnou řadou, která je bezpečnostním prvkem a zároveň organizátorovi zjednodušuje přehled o celkové návštěvnosti. Na rozdíl od běžných papírových vstupenek se díky identifikačním páskám na ruku podstatně zjednoduší mnohdy hektický a nepřehledný vstup do prostor pořádané akce. Velmi snadno získáte jako pořadatelé perfektní přehled o počtu účastníků, v případě různorodosti skupin budou všichni na první pohled snadno rozeznatelní. Navíc velkým barevným a grafickým výběrem i tato zdánlivá drobnost zanechá dojem profesionálně odvedené práce vyladěné do detailu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..