Online hry na facebook – Mafia wars a Farmville

Facebook je nejpoužívanější sociální síť na celém světě. Počet jeho uživatelů celosvětově dosahuje již téměř půl miliardy. Jen v České republice mí facebook na tři milióny registrovaných uživatelů. Jedním z velkých lákadel, které táhne nové uživatele na facebook jsou online hry.

Facebook jako největší světová herní platforma

To, co by ještě před pár lety nikdo nečekal, se stalo realitou. Internet a jednoduché online hry se podařilo pokořit tradiční počítačové hry. Ty prošly v uplynulých letech dramatickým vývojem od jednoduchých her, které měli primitivní grafiku a jen omezené možnosti až po současné propracované herní skvosty. Rozvoj počítačového herního průmyslu byl dlouhou dobu jedním z hlavních motorů pro vývoj nových a výkonnějších počítačů. Mnoho lidí čekalo, že budoucnost počítačových her je jasně daná. Sociální síť facebook ale ukázala úplně jiný trend a směr vývoje počítačových her.

Na facebook můžete hrát online hry zdarma!
Na facebook můžete hrát online hry zdarma!

Zapomeňte na herní konzole, budoucnost patří online hrám

Zatímco klasickým hrám pro počítače a herní konzole stačí k obrovskému úspěchu statisíce nebo několik miliónu hráčů, hry na facebook je drtivě válcují desítkami miliónů hráčů. Jen pro představu, jedna z nejhranějších her na facebook je hra farmville. Tu hraje každý měsíc téměř sto miliónů hráčů z celého světa. Něco takového je pro klasické počítačové hry nepředstavitelné. A přitom hry na facebook jsou vesměs jednoduché a skoro až primitivní hry.

Facebook hra farmville

Farmville je jednou z nejznámějších a také nejhranějších her na facebook. Má také nejvíce hráčů. Počet hráčů, kteří si každý měsíc alespoň jednou zahrají farmville je téměř 100 miliónů. A mnoho hráčů hraje tuto hru pravidelně každý den. Farmville je tak suveréně snad nejhranější hra světa.

O co jde ve hře farmville? Farmville je jednoduchá hra ve které se hráč stará o virtuální farmu. Může na ní pěstovat různé plody, stromy nebo hospodářská zvířata. Hra farmville také nabízí nepřeberné možnosti nejrůznějšího vylepšování virtuální farmy. Hráči farmville si tak mohou na své farmě postavit různé budovy, vyzdobit si ji okrasnými předměty. Ve hře je také velké množství herních centů a soutěží o ceny. Pokud se o hře farmville chcete dozvědět více, podívejte se na web věnovaný hře farmville na facebook kde najdete rady, návod a triky na farmville

Přečtěte si také:  Jak za pár minut vyrobit magnetickou nástěnku na fotky z fólie

Facebook hra Mafia wars

Další velmi úspěšnou hrou na facebook je hra mafia wars. V této hře se hráč stává šéfem mafiánské rodiny a jeho úkolem je vybudovat si co nejsilnější mafiánskou skupinu. Hra nabízí mnoho různých úkolů, které spočívají v loupení, krádežích, únosech a další kriminální činy (vše se samozřejmě odehrává jen virtuálně). Za každý splněný úkol získává hráč odměnu v podobě virtuálních peněz, zkušeností. Za ty si pak může nakupovat nové vybavení jako zbraně, auta a různé předměty, které potřebuje pro plnění dalších úkolů. Získané peníze pak také může investovat do nemovitostí a tak si zajistit pravidelné příjmy.

Hra Mafia wars také nabízí možnost virtuálních bojů s dalšími hráči této hry. V mafia wars tak můžete vyhlásit válku nepřátelské mafiánské rodině nebo vyzvat na souboj jen jednotlivého hráče. Za úspěšně vyhrané souboje opět získáváte body, peníze a zkušenosti. Pokud se o hře mafia wars chcete dozvědět více, prodívejte se na web o hře mafia wars kde najdete rady, návod, triky na mafia wars

Tyto dvě hry určitě nejsou jediné, které si můžete zahrát na facebook. Podobných her jsou tisíce a dost možná i desítky tisíc. Bez přehánění se dá říci, že z nabídky her na facebook si vybere snad úplně každý, kdo si chce zahrát nějakou hru. A každý den přibývají nové a nové hry.

One comment

  1. nejvic se mi libilo na fb-farmville,a jelikoz uz mi 1 mesic nefunguje tak to stoji za nic,dostala jsem spoustu rad a porad to nejde nacit!!!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..