Woman Beauty Mask Skincare  - Elf-Moondance / Pixabay

Plazmalifting – moderní a zároveň přirozený způsob omlazení, který vás svými účinky zaručeně překvapí

Stárnutí se nevyhne nikdo z nás – se správnou péčí však můžete tento proces zpomalit a déle si užívat krásného mladistvého vzhledu. Právě proto se na trhu objevily desítky přípravků a technologií, se kterými lze snadno a rychle omladit pleť. Jedním z nich je i takzvaný plazmalifting, který se těší čím dál tím větší oblibě. Jak se liší od klasických způsobů omlazení a jaké jsou jeho výhody?

Přirozené omlazení bez vedlejších účinků

Některé způsoby omlazení s sebou nesou i vedlejší účinky v podobě vyrážek či jiných nepříjemností. Najdou se ale i techniky, se kterými se ničeho takového nemusíte obávat. Konkrétně se jedná o Plazmalifting, který se řadí mezi přírodní způsoby omlazení. Ten je přitom vhodný jak pro ženy, tak i muže, kteří se rozhodnou dodat své pokožce mladistvý vzhled.

Ve zkratce celý proces spočívá v tom, že vám příslušná klinika plastické chirurgie odebere krevní vzorek, ze kterého odstředí krevní plazmu. Tu vám následně aplikuje prostřednictvím úzkých jehliček přímo do pokožky, kde se vaše vlastní krevní buňky postarají o celý proces omlazení. Samotný zákrok trvá pouhých 30 minut, přičemž s sebou nenese žádná zdravotní omezení – bezprostředně poté můžete vyrazit do práce či kamkoliv se vám zlíbí.

Přečtěte si také:  Trápí vás deprese či úzkosti? Vyzkoušejte lety ověřenou regresní terapii

Výhody plazmaliftingu

  • rychlá a jednoduchá aplikace,
  • viditelné výsledky do tří týdnů,
  • omlazení až na devět měsíců,
  • dostupná cena,
  • zcela přirozený způsob omlazení,
  • žádné vedlejší účinky ani omezení.

S plazmaliftingem omládnete do tří týdnů

Podobně jako u většiny zákroků je nutné vyčkat, než se účinky procedury zcela projeví. U plazmaliftingu můžete pozorovat omlazení pleti již v průběhu 2 až 3 týdnů, přičemž je možné zákrok opakovat každé tři měsíce. Viditelné omlazení trvá zpravidla 6 až 9 měsíců.

Vše se však odvíjí i od kvality provedení zákroku, který byste si měli nechat provést pouze u ověřených plastických chirurgů. Mezi ně se řadí i MUDr. Tomáš Ventruba, který stojí za chirurgickou klinikou V-Clinic. Ta poskytuje celou řadu zákroků a ošetření včetně plazmaliftingu, který můžete libovolně kombinovat i s dalšími procedurami.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *