Injekční lipolýza – jak na ní, aby nezklamala

Kde si ji nechat provést, s čím počítat? A čekáte od této operace to, co skutečně dostanete? Než se úplně rozhodnete, přečtěte si ještě náš článek!

O co se jedná?

Nejprve si v tom udělejme jasno. Jedná se o proceduru, která pomocí tenkých jehliček vpraví do podkožní části těla lipolytickou látku lecitin (pro tělo je přirozená a tedy bezpečná). Aplikuje se nejčastěji do tukových polštářků, které je žádoucí odstranit. Samotná procedura je rychlá, bezbolestná a nenáročná.

Jak to probíhá?

Řekněme si konkrétněji, jak taková lipolýza vypadá například na naší klinice. Ideálně se na vás nejprve podívá náš kvalifikovaný specialista. Zhodnotí a doporučí, co by pro vás bylo nejvhodnějším řešením. A zda je tato procedura skutečně pro vás. Proto je opravdu nejvhodnější přijít do naší kliniky a zákrok konzultovat osobně.

Pokud vám bude doporučena a vy se ji rozhodnete podstoupit, budeme se snažit, aby pro vás byl zákrok co nejpříjemnějším zážitkem. Naše moderně vybavená klinika v Praze poskytuje dostatek všech nezbytností k tomu, aby zákrok byl nejen bezpečný, ale i pohodlný a příjemný.

Po rychlé proceduře vás propustíme domů, doporučíme vám klidový režim, avšak budete téměř bez omezení. Mohou se vyskytnou malé modřinky, ale nic jiného by vás trápit nemělo. Podívejte se sami na více detailů – injekční lipolýza Praha.

Přečtěte si také:  Kalorické tabulky, kalorie v jídle a v potravinách

Jak na to, aby vás procedura nezklamala?

S lipolýzou to není zase tak jednoznačné. Lidé si pod ní často představují obdobu liposukce a štíhlé tělo bez práce. To je však mylná představa. Zde nejde o řešení nadváhy či nevhodný životní styl, který někdy za nadměrným ukládáním podkožního tuku v problematických partiích stojí. Hodí se spíše pro vytvarování určitých partií, pro boj s ojedinělými konkrétními tukovými polštářky, kterých se nemůžete dlouhodobě zbavit. Nepředstavujte si tedy kompletní změnu celé postavy – k tomu je opravdu vhodnější liposukce.

Pod lipolýzou si představte spíše způsob, jak se pohodlně a rychle zbavit nechtěného podbradku či tučného polštářku na bříšku.

Naše klinika vás nadchne

Naše odborná klinika si troufá slíbit, že vás procedura s námi nezklame. I pokud by vaše představy byly nereálné, poradíme a najdeme vám vhodné řešení. Možná ani nepotřebujete operaci? Máme v nabídce zařízení a laserové přístroje, která vám pomohou vyřešit další estetické nedokonalosti celého těla!

Neváhejte a podívejte se, co vám (nejen) injekční lipolýza Altos může nabídnout!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..