Velké srovnání půjček – jednoduchá a rychlá půjčka

Váháte, jakou si vybrat půjčku? Pak vám nabízíme naši radu a pomoc. Připravili jsme pro vás velké srovnání půjček. V přehledné srovnávací tabulce najdete porovnání více než 80-ti různých úvěrů z bankovního i nebankovního sektoru. V nabídce srovnáváme jak běžné neúčelové spotřebitelské úvěry (půjčky na cokoliv), tak i americké hypotéky nebo účelové úvěry.

Při výběru nejlepší půjčky záleží především na tom, jakou půjčku přesně potřebujete. Jednotlivé nabídky se liší jak celkovou výší úvěru, tak i mnoha dalšími podmínkami. V některých případech vám může více vyhovovat krátkodobá půjčka, jindy zase hledáte dlouhodobý úvěr (třeba na bydlení).

Srovnání půjček - vyberte si jednoduchou a rychlou půjčku na cokoliv podle mnoha různých parametrů.
Srovnání půjček - vyberte si jednoduchou a rychlou půjčku na cokoliv podle mnoha různých parametrů.

Velké srovnání půjček a úvěrů

V našem velkém srovnání půjček najdete půjčky a úvěry od 1000 Kč až do 30 000 000 Kč. Peníze si můžete půjčit od několika málo měsíců (6 měsíců) až na 15 roků. Můžete si také zvolit z různých parametrů jako je půjčka bez ručitele, bez registru, bez doložení příjmu, půjčka na bydlení, půjčka na auto konsolidace půjčky nebo americká hypotéky.

Přečtěte si také:  Půjčky bez dokazování příjmu a na směnku

Zajímá-li vás nějaká jednoduchá a rychlá půjčka, podívejte se na naše podrobné srovnání úvěrů. Můžete si pak snadno, podle různých parametrů vybrat sami nejvhodnější nabídku.

Půjčka 150000 bez zajištění

Jednou z nabídek v našem velkém srovnání je i půjčka 150000 bez zajištění. Jedná se o úvěr od České spořitelny. Půjčka bez zajištění u této banky je nabízena v rozmezí 30 – 500 tisíc korun. Základní úroková sazba je jen 8% a peníze si můžete půjčit na 12 – 84 měsíců. Za schválení půjčky si banka účtuje poplatek min 400 Kč (jinak se jedná o 1% z výše půjčky). K získání potřebujete doložení schopnosti splácet, ale jinak není požadováno žádné další zajištění nebo ručení či zástava.

One comment

  1. Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jestli mi dneska půjčí 16 000 000 korun
    na podnikání a to bez ručitele.Kde by se tato půjčka dala popřípadě získat.
    Předem děkuji za odpověď.
    S pozdravem a přáním pěkného dne přeje
    Jan Buřil

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..