Příjemné bydlení na Praze 10

Praha 10 se nachází v jihovýchodní části Prahy. Svou rozlohou zabírá jak pražská sídliště jako jsou Záběhlice, Strašnice, tak i historickou část Prahy jako jsou Vinohrady. Praha 10 je vhodná pro bydlení jakékoli věkové skupiny. Každý si zde najde lokalitu, která bude vyhovovat jeho potřebám. Naleznete zde jak příjemné parky pro relaxaci a odpočinek, tak mnoho klubů a společenských zařízení pro aktivní trávení volného času.

Stejně jako v ostatních pražských lokalitách, i na Praze 10 se staví novostavby. Nové byty Praha patří mezi ty dražší a většinou i ty luxusnější. Najdete zde ale i vhodné startovací bydlení pro mladé, kteří vyhledávají malometrážní byty a dávají jim přednost před drahými pronájmy.

Pronájem Praha

Mezi nejzajímavější projekt nových bytů na Praze 10 patří bezpochyby Kaskády u Botiče. Jedná se o o stavbu složenou z několika budov a pronájem bytů již běží. Hlavní budova je složena z malometrážních bytů a nebytových prostor. Pod touto budovou jsou 4 terasovité domy s většími byty orientovanými na jih, s výhledem do krásné zeleně v údolí potoka Botiče. Přírodu tak můžete mít na dosah. Toto bydlení je vhodné pro všechny, kteří chtějí bydlet v přírodě a zároveň to nemít daleko do centra.

Přečtěte si také:  Domácí vodárna vyřeší řadu problémů a vejde se skoro kamkoliv

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..